OLED USB 3.0 aizsardzības instrumentu skaitītājs voltmetrs ammeter elektroenerģijas jauda, spriegums pašreizējo mobilo jauda lādētājs balts

Jauns produkts

€7.95

Tagi:

oled usb, Voltmetrs Ammeter, Strāvas Spriegums, Lēti oled usb, Augstas Kvalitātes voltmetrs ammeter, Ķīna sprieguma pašreizējiem Piegādātājiem

Mēs esam ražotājs.Visi mūsu produkti ir izstrādāti un ražoti ar sevi. Tik

Produkta raksturojums : Tā ir piecu aizsardzības funkcijas : pārsprieguma aizsardzību , Saskaņā ar pārsprieguma aizsardzību , Pār-temperatūras aizsardzību,aizsardzību pret strāvas un Saskaņā ar norēķinu kavēšanās laiks aizsardzību. Šī ir mini USB mērītājs. To var izmērīt sprieguma, strāvas, jaudas un jaudas. tā var atbalstīt Qualcomm QC 2.0 ātri uzlādēt. Tā paredz, ka OLED ekrāna , var skaidri parādīt visus datus. Un tas displejs divas krāsas, fontu, baltā un zilā krāsā. Tai ir trīs funkcijas: Ekrāna rotāciju, izslēgšanās uzglabāšanas un pārsprieguma un Zem sprieguma, atgādinot . Tā aizliedz tiek izmantota induktīvā slodze, piemēram: kravas ar motoru un ventilatoru. to var izmantot digitālo produktu, piemēram: mobilo telefonu,power bank,USB flash drive, u.c..

Tehniskie Parametri :

Sprieguma mērīšanas diapazons: DC3.70-9.99-13.0 V Strāvas mērīšanas diapazons: DC0.00-3.00

Temperatūras mērīšanas diapazons: -10 °c ~60°c Jaudas uzkrāšanas diapazons: 0-9999mAh-99.99 Ah

Enerģijas uzkrāšanas diapazons: 0-9999mWh-130Wh Sprieguma mērījumu precizitāte:± (0.3% + 1digit)

Pašreizējā mērījuma precizitāte:± (0.5% + 2 cipari) Temperatūras mērījuma kļūda:±2°c

Palaist laika diapazons: 0-99h59min Atjaunināšanas ātrums: 2 reizes/s

Quiescent strāva: par 10mA Fonta krāsa: Zils, Balts

Produkta svars: 14g (iepakojumā 46g) Produkta izmērs: 64.0 mm*21.6 mm*11.2 mm (L*W*H)

Ostas režīmā: savietojamība USB 2.0, USB 3.0 ekrānu: 0.91" OLED ekrāns, ja jūs vēlaties, lai redzētu, 3.0 aizsardzības , noklikšķiniet uz šī :

ja jūs vēlaties redzēt 4 bitu versija , noklikšķiniet uz šī :https://Iri-investments.lv/store/product/10pcs-White-4-bit-OLED-USB-detector-voltmeter-ammeter-power-capacity-tester-voltage-current-meter-usb/2792045_32787189324.html?spm=2114.12010608.0.0.nlpbcp ja jūs vēlaties redzēt 4 bitu USB 3.0, noklikšķiniet uz šī : ja jūs vēlaties, lai redzētu, 4 bitu USB 3.0 augstsprieguma versija, noklikšķiniet uz šī:

Ja jūs vēlaties redzēt 3.0 H 4 bitu versija , noklikšķiniet uz šī :https://Iri-investments.lv/store/product/USB-3-0-H-white-4-bit-OLED-detector-Micro-USB-OTG-voltmeter-ammeter-power/2792045_32789815232.html?spm=2114.12010608.0.0.coCymU

Ja jūs vēlaties redzēt balts font color OLED USB detektors , noklikšķiniet uz šī:

Ja jūs vēlaties redzēt Balts 4 bitu krāsu OLED USB detektors , noklikšķiniet uz šī:

Ja jūs vēlaties redzēt, Ja jūs vēlaties, lai redzētu, Balts 4 bitu krāsu OLED USB detektors , noklikšķiniet uz šī:

Ja jūs vēlaties redzēt, Ja jūs vēlaties, lai redzētu, USB 3.0 H balts 4 bitu OLED detecto r , noklikšķiniet uz šī: Uz šīs saites : tikai par šo produktu

AIZSARDZĪBAS FUNKCIJA pārsprieguma aizsardzība: uzraudzīt reālā laika ieejas spriegums gudri. Kad ieejas spriegums ir virs limita spriegums, ieejas būs slēgtas automātiski Zem sprieguma aizsardzība: ja ieejas spriegums ir mazāks nekā sastatņu spriegums, ieejas būs slēgtas automātiski, lai aizsargātu šīs ierīces no bojājumiem stāvokli nestabilu ir maksas Pa-temperatūras aizsardzība: mēs pievienot thermistor un temperatūras kontroles sistēmu, produktu, lai pārliecinātos, ka mērītājs var strādāt pie drošas temperatūras aizsardzību pret strāvas: uzraudzīt reālā laika ieejas strāva gudri. Kad ieejas strāva pārsniedz limitu, pašreizējais ievades tiks slēgta automaticall Saskaņā ar norēķinu kavēšanās laikā aizsardzības funkcija, ka nogriezt jaudu, ja strāva ir saskaņā ar noteiktu pašreizējo noteiktā laikā. Kad izejas strāva ir saskaņā ar noteiktu pašreizējo nepārtrauktu noteiktā laikā, izejas strāva būs atslēdzas automātiski. Šī funkcija ir piemērota stāvoklī pēc tam, kad ir pilnībā atbildīgs par kādu ciparu produktus, piemēram, tālrunis ir sasniegts, izejas strāva ir izgriezt pilnībā.

OPERTION DESCREPTION

Kad pievienojiet strāvas padeve, ekrāns rāda laipni logu, pirmkārt, un pēc tam nonāk galvenajā interfeisā. Pirmā līnija parāda spriegumu, izpildes laiku un temperatūru. Otrā līnija parāda pašreizējo uzkrāto jaudu un datu kopums.

Ekrāna rotāciju, amats:

Saglabāt nospiežot pogu, pirmkārt, un pēc tam savienojiet strāvas padeves. Līdz brīdim, LED gaismas, un pēc tam atlaidiet pogu, ekrāns tiek pagriezts, un automātiski saglabāti, lai tos izmantotu nākamreiz ērti.

Jaudas vienību pārslēgšanās funkcija:

Pamata interfeiss, jūs varat noklikšķināt uz pogas un pēc tam uz jaudas tiks pārslēgts starp mAh, un mWh

Datu kopa pārslēgšanās funkcija:

Galvenajā interfeisā, saglabāt, nospiežot pogu, līdz LED apgaismojumu (laiku par 2s), atlaidiet pogu, datu kopums, kas tiks pārslēdz starp grupu, 0 un 1. grupas.

Jauda automātiski saglabāts amats:

Ja datu kopa ir 1. grupā, strāvas jauda būs saglabāti pēc izslēgšanās. Un saglabātu jaudas tiks saskaitīti, pēc ieslēgšanas. Ja datu kopa ir 0 grupa, strāvas jauda būs saglabāti pēc izslēgšanās. Ja jauda par nākamo reizi, uzglabā mAh mirgo parādīts .Kad jaunais mAh ir līdz 1 mAh, uzglabā mAh tiks nosegts, un vērtības, kas būs jāsāk no jauna.

Skaidrs, tilpums

Galvenajā interfeisā, saglabāt, nospiežot pogu, par 4s, kad LED iedegas un nodziest, jūs varat atlaidiet pogu. Pēc tam pašreizējā datu kopa tiks izdzēsti.

DIY Piederumi Elektriskā
Displeja Tips Digitālās Tikai
Darbības temperatūra -10degrees - 60degrees(0 - 60degrees)
Modeļa Numurs usb-p
Izmēri 64mm*21.6 mm*11.2 mm (L*W* H)
Vienības Veids gabals
Iepakojuma Lielums 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
Iepakojuma Svars 0.09kg (0.20lb.)

Saistītie Produkti